31 Травня, 2021 р., 13:07
Колектив Тересвянської селищної ради щиро вітає старосту села Грушово Опріш Василя Миколайовича з днем народження!
28 Травня, 2021 р., 09:06
                                                Шановні мешканці Тересвянської територіальної громади.
27 Травня, 2021 р., 13:42
Тренінг з питань функціонування ЦНАП Тересвянської селищної територіальної громади
26 Травня, 2021 р., 13:23
Підтримаймо "Тересовську формацію" (учнів 11-А класу) у Всеукраїнському конкурсі створення вебсайтів ,,Літературна візитка краю".  Для цього зайдіть за посиланням на сторінку організаторів конкурсу та вподобайте сайт, коментарі теж важливі.
25 Травня, 2021 р., 16:06
Багато хто каже, що хоче чкурнути за кордон, мріє побачити Ейфелову вежу чи Єгипетські піраміди. А хто знає, що в українському містечку Рахів географічний центр Європи? Чи навіть те, що найдовший музичний інструмент – це українська трембіта. А наша українська кухня для більшості - це борщ і вареники, хоча насправді вона дуже різноманітна, мультикультурна і насичена.
25 Травня, 2021 р., 15:51
Звернення
25 Травня, 2021 р., 10:40
Доведення до відома суб'єктів господарювання у сфері відновлюваної енергетики та адаптації до змін клімату