14 Листопада, 2023 р., 09:01
Повідомлення про планові перерви в електропостачанні споживачів ПрАТ "Закарпаттяобленерго" на 15-17 листопада.2023р.
06 Листопада, 2023 р., 21:32
Повідомлення про планові перерви в електропостачанні споживачів ПрАТ "Закарпаттяобленерго" на 07-08 листопада.2023р.
06 Листопада, 2023 р., 17:01
Узгоджувальна комісія Тересвянської селищної ради інформує: виїзне засідання комісії на місцевість відбудеться 9 листопада 2023року.
31 Жовтня, 2023 р., 13:41
В неділю 29 жовтня на стадіоні «Авангард» відбувся благодійний турнір на підтримку Збройних сил України з міні-футболу. В змаганнях взяли участь 8 команд. В результаті безкомпромісної боротьби 1 місце зайняли Авангард 20+; 2 місце команда «Заріччя»; 3 місце «Беркут» Бедевля. Чемпіон та призери змагань були нагороджені кубками. Кошти які були зібрані в сумі 18000 грн, передані волонтерам. Після закінчення змагань всі учасники змагань скуштували смачний боґрач. Змагання відбулися за підтримки селищного голови Ігоря Грабаря
30 Жовтня, 2023 р., 14:42
У суботу, 28 жовтня, ГО "Спортклуб "Тересва Авангард" та Тересвянська селищна рада, за підтримки громади Св.Миколаївського храму та БФ "Святий Миколай-Покровитель", у спортивному залі Тересвянського ліцею провели турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам'яті загиблих воїнів Тересвянської громади. В турнірі взяли участь команди міста Тячів, селища Тересва, с. Ганичі, Терново, Грушово, Солотвино. Подія розпочалася із Державного Гімна України та хвилини мовчання за загиблими героями - односельчанами. Також діти отримали благословіння і помолилися зі священником Михаїлом Церкуником, настоятелем парафії Св. Миколая, яка також підтримує тренувальну команду юних борців селища Тересва.
16 Жовтня, 2023 р., 14:29
Завтра, 17 жовтня,  до рідного дому, у селище ТЕРЕСВА прибуде загиблий воїн, Антон Валерійович ВОРОТНІКОВ.